KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13788126
nr 1378 8126
Winkler, Signerad, Alplandskap. Olja på duk, 53x70 cm, yttermått inklusive ram: 76x93 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:53:49
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr